Ateliér

BEEF je architektonický ateliér, ktorý založili Rado Buzinkay a Andrej Ferenčík krátko po ukončení štúdií na STU Bratislava, TU Wien a ETH Zürich. Od začiatku je ťažiskom ich tvorby bývanie. Najprv v mierke interiérov, neskôr rodinných domov, až po objavovanie širších súvislostí v urbanizme. Ich portfólio zahŕňa realizácie na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Švajčiarsku, Španielsku a Spojených arabských emirátoch. Medzi tie najznámejšie patria interiér penthouse na Dlhých Dieloch, rodinný dom s pátiom vo Vrakuni, rodinný dom 51 v Záhorskej Bystrici, vila Casa Fly na Malorke, projekt Danubia Park v spolupráci s ateliérom Baumschlager Eberle a interiér reštaurácie WERK v Jurkovičovej teplárni v Bratislave.

Rado Buzinkay

Narodil sa v roku 1980 v Bratislave. Vyštudoval Fakultu architektúry STU v Bratislave a postgraduálne štúdium na ETH v Zürichu. Od roku 2009 je autorizovaným architektom Slovenskej komory architektov.

Rado Buzinkay Ing.arch., MAS ETH

1 / 2

Andrej Ferenčík

Narodil sa v roku 1980 v Bratislave. Vyštudoval Fakultu architektúry STU v Bratislave. Od roku 2009 je autorizovaným architektom Slovenskej komory architektov.

Andrej Ferenčík Ing.arch.,

1 / 2

Ján Šimko

Narodil sa v roku 1988 v Žiline. Vyštudoval Fakultu architektúry STU v Bratislave.

Ján Šimko Ing.arch.,

1 / 2

Zuzana Capková

Narodila sa v roku 1993 v Čadci. Vyštudovala Fakultu architektúry STU v Bratislave. Absolvovala študijný pobyt na Faculty of Engineering Science KU Leuven v Belgicku.

Zuzana Capková Ing.arch.,

1 / 2

Peter Baroš

Narodil sa v roku 1996 na Myjave. Vyštudoval Fakultu architektúry STU v Bratislave. Absolvoval študijné pobyty na Hochschule Coburg, Fakultät Design v Nemecku, KU Leuven, Faculteit Architectuur Gent v Belgicku a Politecnico di Milano, Scuola di Architettura Urbanistica Ingegneria Delle Costruzioni v Taliansku.

Peter Baroš Ing.arch.

1 / 2

Yaren Kizilkanat

Narodila sa v roku 1997 v Istanbule v Turecku. Vyštudovala Fakultu architektúry a dizajnu KHAS University v Istanbule.

Yaren Kizilkanat b.arch.

1 / 2

Dan Florin Şerbănescu

Narodil sa v roku 1991 v Deva v Rumunsku. Vyštudoval Fakultu architektúry v Temešvári, Rumunsko. Absolvoval študijný pobyt na Escuela Tecnica Superior de Arquitectura v Seville, Španielsko.

Dan Florin Şerbănescu Arch.

1 / 2

Ivana Nechajová

Narodila sa v roku 1994 v Ružomberku. Vyštudovala Fakultu architektúry ČVUT v Prahe. Absolvovala študijný pobyt na HafenCity Universität v Hamburgu.

Ivana Nechajová Ing.arch.

1 / 2

Mikuláš Švec

Narodil sa v roku 1993 v Bratislave. Vyštudoval Fakultu architektúry a dizajnu STU v Bratislave.

Mikuláš Švec Ing.arch.

1 / 2

Barbora Hanečáková

Narodila sa v roku 1996 v Trnave. Vyštudovala Fakultu stavebnú VUT v Brne. Má britký humor a žiarivú osobnosť.

Barbora Hanečáková Ing.

1 / 2

Vladyslav Barannyk

Narodil sa v roku 1996 v Kremenčuk na Ukrajine. Vyštudoval Ukrajinskú technickú univerzitu v Charkove, v štúdiu ďalej pokračuje na Stavebnej fakultu STU v Bratislave.

Vladyslav Barannyk Ing.

1 / 2

Leyla Kurshutova

Narodila sa v roku 1999 v Kerchi na Ukrajine. Vyštudovala Fakultu interiérového dizajnu, UITD v St. Petersburgu v Rusku.

Leyla Kurshutova Bc.

1 / 2

Lucia Pecháčková

Narodila sa v roku 2000 v Trenčíne. Študuje na Fakulte architektúry a dizajnu STU v Bratislave.

Lucia Pecháčková Bc.

1 / 2

Anastasia Ivanova

Narodila sa v roku 2004 v Kryvij Rih na Ukrajine. Vyštudovala Lýceum stavebníctva a architektúry v Kryvij Rih a začala štúdium na Fakulte architektúry PGASA v Dnipre. V štúdiu ďalej pokračuje na Fakulte architektúry v STU v Bratislave

Anastasia Ivanova  

1 / 2

Marika Izakovičová

Narodila sa v roku 1998 v Trnave. Študuje na Fakulte architektúry a dizajnu STU v Bratislave. Absolvovala študijný pobyt na TU Wien, University of Antwerp a Budapest University of Technology and Economics.

Marika Izakovičová Bc.

1 / 2

Tomasz Maska

Narodil sa v roku 2001 v Pszczyne v Poľsku. Vyštudoval Bolesław Chrobry High School v Pszczyne a v štúdiu pokračuje na Fakulte architektúry, SUT v Gliwiciach a BME v Budapešti.

Tomasz Maska  

1 / 2

Bruna

Narodila sa v Decembri 2022 v Kĺúčovci, okres Dunajská Streda. Študuje formou homeschoolingu.

Bruna  

1 / 2